Aug 27th درگاه پرداخت مبناکارت

شرکت مبنا کارت آریا از شرکت دارای مجوز از بانک مرکزی جهت ارایه خدمات پرداخت می باشد.با استفاده از خدمات این شرکت و بانک صادرات درگاه پرداخت آنلاین دیگری فعال گردید که مشتریان محترم می توانند از ... »

Jul 5th افزودن درگاه زرین پال

مشتریان گرامیبا توجه به اینکه طبق اعلام پرداخت امن پاسارگاد ، این شرکت قصد دارد خدمات خود را از اواخر تیرماه به طور کامل قطع نماید لذا برای پرداخت آنلاین سرویس زرین پال اضافه شددر صورتیکه با ... »

May 27th انتقال سرور لینوکس

طبق اعلام قبلی به مشتریان محترم انتقال سرور لینوکس عملیاتی شده و هم اکنون سایتها از روی سرور جدید فعال شده اند

May 6th رفع نقص سیستم پرداخت آنلاین پرداخت امن پاسارگاد

‏‫مشکلاتی که در سیستم پرداخت آنلاین به وجود آمده بود ، رفع گردیده و مجددا امکان تسویه آنلاین فاکتورها وجود دارد.در عین حال مشتریانی که به فاکتور چاپ شده نیاز دارند، لازم است از طریق سیستم ... »

Feb 11th قطع سرویس های بدهکار

به اطلاع مشتریان گرامی دارای بدهی پرداخت نشده می رساند، کلیه سرویسهای دارای بدهی از ابتدای اسفندماه مسدود می گردند و بازگشایی مجدد آن منوط به پرداخت هزینه ها مطابق تعرفه های جدید می باشدلذا ... »

Sep 9th تغییر قیمت ثبت و تمدید دامنه

مشتریان گرامی: از 22 شهریور ماه تعرفه ثبت و تمدید دامنه به 25 هزار تومان برای دامنه های بین ا لمللی افزایش خواهد یافت لذا مشتریانی که تا آن زمان نسبت به تسویه حساب خود اقدام ننمایند و یا هزینه ... »

Jul 1st اصلاح قیمت ها

قیمت سرویس های میزبانی وب لینوکس اصلاح شد. در حال حاضر سرویس 500 مگابایت لینوکس با هزینه سالانه 190 هزار ریال عرضه می گردد. همچنین سرویس میزبانی وب 500 مگابایت ویندوز سالانه 680 هزار ریال خواهد بود   »

Jan 3rd نحوه تغییرات قیمتها بر اساس تغییر نرخ ارز

با توجه به تغییرات شدید نرخ ارز به اطلاع می رساند هزینه سرویس ها بر اساس هر یورو 1550 تومان  محاسبه شده است. در نتیجه در زمان سفارش یک سرویس ، هزینه مطابق با تغییر بهای یورو تغییر خواهد کرد. به ... »

Dec 20th افزایش بهای ارز و تغییر هزینه سرویس ها

با توجه به تغییرات شدیدهزینه ها ارزی ، هزینه ثبت دامنه های بین المللی 10 درصد افزایش می یابد

هزینه سروس های میزبانی نیز در صورت تداوم این وضعیت تغییر خواهد کرد

Dec 14th عدم مشکل در سرور ویندوز

امروز چهارشننبه 23 آذر ماه دسترسی به سرور ویندوز قطع شده است ولی این قطعی مربوط به سرور نبوده و احتمالا اختلالی در سرویس اینترنت محلی رخ داده است هم اکنون سرور ما از آی پی های خارج ایران به راحتی ... »